Historie našeho salonu


Pár slov o vzniku

C elý příběh začal v roce 2012. Plná očekávání jsem si pronajala malou místnost na okraji Berouna, kde jsem strávila sedm let. Sedm let na které budu vždy vzpomínat s respektem a s úsměvem na tváři. Věnovala jsem se přístrojové pedikúře, masážím a investovala jsem čas do vzdělávání. V roce 2019 jsem cítila, že potřebuji změnu, zejména díky Vám, klientkám. Díky tomu jsem našla krásný prostor v srdci Berouna a byla jsem přesvědčena o tom, že je to krok správným směrem.


2021: Rok velké změny

P íše se rok 2021 a já s úsměvem na tváři uzavírám velkou kapitolu salonu Krásné nohy. S velkým respektem a opět plná očekávání přijímám další životní výzvu, a to spojení salonu Krásné nohy s kosmetickým salonem Madam Esthé. Madam Esthé se zaměřuje na exkluzivní přístrojovou kosmetiku a permanentní make-up již od roku 2014.

V salonu Krásná Jsi se tedy můžete těšit na exkluzivní přístrojovou kosmetiku, efektivní přístrojovou pedikúru a spousty dalších procedur.Poděkování


Velký dík patří mé kamarádce Katce, díky které jsem objevila obor, který mě dělá šťastnou.
Velký dík patří Darince Haličkové, původní majitelce kosmetického salonu Madam Esthé a zejména kamarádce za to, že mi věří.
Velký dík patří i mému manželu Petrovi a dceři Agátce. Rodina mi vytváří zázemí, díky kterému můžu být s Vámi.
Velký dík patří i Vám, klientkám, že mi pomáháte snít můj sen.


Za tým Krásná Jsi,
Katka ♡